ON-LINE

Сергій Пандрак прагне потрапити на Олімпіаду у Токіо

середа, 05 липня 2017
Заради мети рівненський унсовець та громадський активіст щодня тренується на відкритій водоймі

Сергій Пандрак на змаганнях у Дніпрі

Днями у місті Дніпро завершився Чемпіонат України з веслування на байдарках та каноє. Крім основної програми, відбулися і змагання параспортсменів. Отож, рівнянин Сергій Пандрак, який є керівником Спілки учасників бойових дій та АТО «Українська військова організація» (УВО, посів у цих змаганнях друге місце.

На фото: Сергій Пандрак, олімпійський чемпіон 2016 року Сергій Ємельянов з донькою Евеліною, та Микола Синюк з Дубенщини (4 місце на Паралімпіаді у Ріо 2016 рік)

Сергій Пандрак задоволений своїм результатом, адже на одній воді брав участь у змаганнях з нині чинними паралімпійцями, які мають значно більше досвіду у веслуванні. Рівненський активіст розповів, що вперше сів у байдарку тільки два роки тому у травні, після того як внаслідок важкого поранення на Сході втратив ногу. Про свої плани на майбутнє Сергій Пандрак говорить так:

Я уже два роки займаються байдаркою. Це була розвідка боєм цього року, по суті. Планую в 2020 році гідно представити Україну по параканоє на Олімпіаді у Токіо. До цього ще треба вийти на Чемпіонат Європи, потім на Чемпіонат світу, а тоді вже рухатися на Олімпіаду. Я поставив собі таку ціль і таку мету, я до неї рухаюся.

Готуватиметься Сергій Пандрак до проходження спринтерської дистанції у 200 метрів. Запевняє, що дистанція на 2 тисячі метрів певною мірою легша, адже вимагає витривалості. А от на коротких дистанціях змагатися зі значно молодшими спортсменами не просто. Втім, Сергій Пандрак не втрачає оптимізму і каже, що практично щодня тренується на Басівкутському озері, долаючи від 8 до 10 кілометрів на воді. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного