ON-LINE

Сергій Пандрак прагне потрапити на Олімпіаду у Токіо

середа, 05 липня 2017
Заради мети рівненський унсовець та громадський активіст щодня тренується на відкритій водоймі

Сергій Пандрак на змаганнях у Дніпрі

Днями у місті Дніпро завершився Чемпіонат України з веслування на байдарках та каноє. Крім основної програми, відбулися і змагання параспортсменів. Отож, рівнянин Сергій Пандрак, який є керівником Спілки учасників бойових дій та АТО «Українська військова організація» (УВО, посів у цих змаганнях друге місце.

На фото: Сергій Пандрак, олімпійський чемпіон 2016 року Сергій Ємельянов з донькою Евеліною, та Микола Синюк з Дубенщини (4 місце на Паралімпіаді у Ріо 2016 рік)

Сергій Пандрак задоволений своїм результатом, адже на одній воді брав участь у змаганнях з нині чинними паралімпійцями, які мають значно більше досвіду у веслуванні. Рівненський активіст розповів, що вперше сів у байдарку тільки два роки тому у травні, після того як внаслідок важкого поранення на Сході втратив ногу. Про свої плани на майбутнє Сергій Пандрак говорить так:

Я уже два роки займаються байдаркою. Це була розвідка боєм цього року, по суті. Планую в 2020 році гідно представити Україну по параканоє на Олімпіаді у Токіо. До цього ще треба вийти на Чемпіонат Європи, потім на Чемпіонат світу, а тоді вже рухатися на Олімпіаду. Я поставив собі таку ціль і таку мету, я до неї рухаюся.

Готуватиметься Сергій Пандрак до проходження спринтерської дистанції у 200 метрів. Запевняє, що дистанція на 2 тисячі метрів певною мірою легша, адже вимагає витривалості. А от на коротких дистанціях змагатися зі значно молодшими спортсменами не просто. Втім, Сергій Пандрак не втрачає оптимізму і каже, що практично щодня тренується на Басівкутському озері, долаючи від 8 до 10 кілометрів на воді. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного