Середньовічний фестиваль просто неба відбувся на Рівненщині (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Цими вихідними

Відтворення доби Київської Русі прямо під відкритим небом, військовий бій та ремесла давніх історичних часів – у суботу на Рівненщині влаштували фестиваль живої історії. На березі річки Горинь поблизу села Хотин відбувся історико-культурний фестиваль «Погорина. Урочище Чадорож». Це фестиваль сімейного формату, який відбувся на місці давньоруського городища.

Організатори відтворили добу Київської Русі. Відвідувачам демонстрували одяг і зброю тих часів. Водночас туристи змогли постріляти з лука і навіть покидати списи. А родзинкою фестивалю став бій лицарів «лава на лаву».

Це абсолютно нова та позитивна тематика середньовічного фестивалю для Рівненщини, за що велика подяка організаторам «Купа пригод» та Шпанівській ОТГ. Реконструкція боїв під відкритим небом додала багато вражень і створила відповідний антураж. Учасників фестивалю значно побільшало, в порівнянні з минулим роком, - розповіла заступник начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова.

Учасники заходу могли долучитися до створення гончарних, тканих, ковальських та інших ремесел давніх часів. Охочі також побували в образі воїна з мечем та щитом, брали участь у театралізованих екскурсіях та прогулянках довкола території місцевого городища.

Основна ідея фестивалю - розвиток туризму. Зокрема, приваблення людей на городища - місця древніх поселень, а таких на Рівненщині багато, зокрема, й поблизу села Хотин, де ми і проводимо «Погорину». Вона також лягає в канву побудови в Рівному човна вікінгів – «Дракара», – наголосив організатор фестивалю Юрій Ойцюсь. 

До слова, наприкінці фестивалю учасників розважав український гурт «Бурдони Черна» з Чернівців.

Фото – Світлани Кравчук. Усі світлини - з фейсбук-сторінки Юрія Ойцюся

 Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень