Серце жирафи – на День Св. Валентина – подарувала жінка своєму чоловіку, який оплатив їй сафарі (ФОТО 18+)

Любителі природи кричать диким криком і пишуть петиції

Треба розуміти, що полювання за гроші є чи не єдиним способом підтримки належної популяції диких тварин в умовах наявної – людської цивілізації.

Без мисливських угідь, де життя та популяції тварин підтримуються штучно, ті ж самі дикі тварини були б немилосердно винищені браконьєрами, або знайшли б свою скору смерть, пооб’їдавшись гербіцидами на полях.

Так чи інакше, але фото жінки на ім’я Мереліз Ван Дер Мерве неабияк сколихнула мережу своїми фото біля впольованої жирафи – з серцем цієї ж самої 17-річної жирафи – у руках:

32-річна Мереліз Ван Дер Мерве з ПАР застрелила жирафа ще 13 лютого.

 

Вона каже, що чоловік Герхардт Нелл заплатив за полювання 1500 фунтів стерлінгів як подарунок їй на День святого Валентина.

"Людина без серця вирізала серце нещасній тварині", -- пишуть про Мерліз її критики

Мерве, позуючи на фото з серцем тварини, написала, що почувається «як на небі» і дуже задоволена подарунком від свого чоловіка.

Хоча зрозуміло, що саме серце вона вирізала не сама: це зробили єгері, які супроводжували жінку під час полювання і самі вибрали жирафу, яку на їхню думку варто та можна було вже застрелити

Вона також упевнено вступила в дискусію зі своїми критиками, які накинулися на неї, називаючи їх «заведеними» і нездатними сприймати об’єктивну реальність, та наполягаючи на своєму праві займатися улюбленим хобі – полюванням.

За ловами Мерліз, її чоловік витратив близько 2900 доларів за можливість для неї вполювати 17-річного жирафа

Критики ж Мерліз розгорнули проти неї справжню боротьбу, закликаючи Фейсбук видалити всі акаунти молодої жінки, яка доволі часто публікує фотозвіти про свої мисливські трофеї.

Ось текст петиції до Цукерберга, яку ви теж можете підтримати:

Мереліз ван дер Мерве (@Merelizevdm) має 80 600 лайків і 97 700 підписників у Facebook.

 

На своїй сторінці «публічної особи» цей монстр ділиться зображеннями зникаючих видів тварин, яких вона вбиває. Серед них жирафи, слони та леопарди.

До речі, про кабана на фото Мерліз написала, що він спочатку ледь не порвав на шматки двох її собак, а потім кинувся прямо на неї. Проте, її постріл виявився влучним

 

Вона також ділиться зображеннями та відео, на яких позує, вкрита кров’ю мертвих тварин, а її колеги-варвари розчленовують тіла своїх упольованих жертв.

 

Чому Facebook, нібито сайт із сімейними цінностями, дозволяє це?

 

Чому не вчинити правильно і не заборонити її?

Ви можете приєднатися до цієї петиції ТУТ.

Тим часом, як можна зрозуміти із фото на сторінці Мерліз, її донька також вже активно долучається до полювання:

Батько  дитини - не проти

Як можна зрозуміти, на фото біля дівчинки -- дикобраз

Довідково:

Вважається, що в дикій природі жирафи в середньому живуть 10-15 років, після чого гинуть в пазурах хижаків, які часто їдять їх, поки вони ще живі та все відчувають.

Скриншот уривку з Вікіпедії -- видача Google

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень