ON-LINE

Селяни Рівненщини можуть взяти кредит на житло під 3% річних

вівторок, 28 серпня 2018
На період від 10 до 30 років

На Рівненщині зростає кількість селян, які охочих взяти «пільговий кредит» на житло.

В області діє програма «Власний дім» для підтримки будівництва у сільській місцевості. Цьогоріч на неї виділили 1 мільйон 300 тисяч гривень.

На засіданні постійної комісії з питань аграрної політики та розвитку села заступник голови Рівненського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Олександр Доброжанський зазначив, що програма потребує більше коштів і просив виділити ще 700 тисяч. Адже кількість охочих взяти  кредит під 3% річних зростає:

Кредитуються сільські жителі. Зазначена програма - це єдиний дійєвий механізм, що дає можливість сільським жителям отримати пільгові кредити.

Таких кредитів жоден банк не дає.

Відповідно є і зверення від сільських жителів. На сьогодні ми вже маємо 97 звернень. 

На будівництво нового жила можуть виділити - 300 тисяч гривень, на купівжу не більше 200 тися, на продовження будівництва - 150 тисяч. Також дають кредити і на утеплення та проведення комунікацій - до 50 тисяч гривень.

Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зазначила, що пільгові кредити - це гарна можливість сільським радам та ОТГ залучати педагогів та медиків до роботи в селі, адже є перспектива власного житла. До слова, учасники АТО та багатодітні сім'ї отримують кредит безвідсотково. Чи виділять додаткові кошти вирішать депутати на сесії обласної ради 7 вересня.

КОМЕНТАРІ 2

КОМЕНТУВАТИ
 • Психо Я подавала документы на кредит, но мне отказали, там слишком тщательные проверки и много документов надо собрать. Если мне нужны небольшие суммы, а занять негде, то можно воспользоваться сайтом www.pervomayskiy.com.ua Тут дают кредиты всем без исключения. Відповісти
 • sergey доброго дня
  підкажіть
  як отримати кредит?
  як зареєструватися по цій програмі? Відповісти

Оголошення

 • У Рівному знайшли ID-картку

  У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
 • Втрачений техпаспорт на автомобіль

  Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
 • У районі Басового Кута загубився цуцик

  Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного