«Не хочу заспокоювати», - міський голова Рівного про ЖК «Рівненська брама»

На забудовника цього житлового комплексу скаржилися люди, які купили у ньому квартири

Як ми повідомляли, покупці квартир не можуть отримати своє житло, хоча мали б це зробити ще два роки тому.

Міський голова Рівного Володимир Хомко називає цю ситуацію складною. Каже, що не хоче заспокоювати людей, бо нема для цього підстав. Пояснює, що це будівництво -  це стосунки між приватним забудовником «UBC» і мешканцями. І що, за його інформацією, реально у будинку здати два під’їзди. Але цього не вистачить для всіх 300 покупців квартир. Та й, якщо виявиться, що житло у «Рівненській брамі» перепродували по кілька разів, то це може стати другим «Еліта-центром».

Говорить Володимир Хомко:

Проблема виникла через конфлікт всередині самої фірми. Тому якщо інформація про те, що деякі квартири там перепродували по кілька разів, недостовірна, то є шанс його добудувати.

 

Якщо ж виявиться, що ця інформація - достовірна, то боюсь, що буде новий «Еліта-центр». Не можу сказати.

 

От хай комісія розбереться. І або прокуратура, або комісія скаже: так чи не так. Бо це внутрішня їхня інформація і я не маю доступу до неї.

Володимир Хомко наголошує, що готовий робити все, що дозволено законодавством, щоб вирішити цю проблему.

І наводить приклад ще однієї недобудови, яку почали зводити ще у 2005 році, але досі не здали. Це житловий комплекс «Золота підкова» на виїзді з Рівного на вулиці Соборній, 283 та 285.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень