Секрет бантика на жіночих трусиках розкрито! Для чого він?

Дізналися допитливі користувачі мережі

Бантик на жіночій білизні – це не абищо. Він має не лише декоративну функцію, а й більш практичну, як з’ясували користувачі мережі.

Насправді бантик почали пришивати, щоб визначати лицьову сторону трусів

Дискусія щодо того, для чого насправді на багатьох моделях жіночих трусиків є бантик, неодноразово порушувалася в мережі. Зокрема, таким питанням задавалися користувачі американського порталу-соцмережі Reddit, пише obozrevatel.

– Мені завжди було цікаво, для чого потрібен цей чортовий бантик. Я завжди вважала їх трохи безглуздими, але навчилася ігнорувати їх, – зізналася одна з користувачок розважального сервісу. І моментально отримала купу відповідей.

До прикладу, користувачка @atenea-del-sol припустила, що колись бантик був частиною стрічки, якою підперезалася білизна, адже резинок на ній не було.

– Маленький бант – це те місце, де раніше зав'язувалася ця стрічка, і, звичайно ж, воно розташовувалося попереду – тому, що це найпростіше місце, щоб зробити щось подібне, – написала жінка.

Ймовірно, бантик залишився на сучасних трусиках із резинками як елемент декору та своєрідний «пережиток».

При цьому редактори порталу Tyla зазначили: ще до появи електрики жінкам часто доводилося вдягатися у темряві чи при тьмяному світлі свічок. Історики сходяться на думці, що тоді бант ставав у пригоді, адже допомагав надягнути білизну правильною стороною.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень