Санкції з Росії можуть зняти у березні 2016-го

Це станеться тільки у разі виконання Мінських домовленостей

Виконати Мінські угоди і скасувати дію санкцій щодо Росії вдасться до березня 2016 року, припустив голова комітету Європарламенту із закордонних справ Ельмар Брок в інтерв'ю Інтерфаксу. За його словами, усі сторони зацікавлені в поліпшенні відносин з Росією, але врегулювання українського питання є на сьогодні найбільшою перешкодою. 


Але і в цьому питанні у нас є цілком зрозумілий план спільних дій, затверджений в рамках "нормандського формату". Цей план передбачає виконання Мінських угод, після чого санкції з Росії будуть зняті. Ми сподіваємося, що це вдасться зробити до березня 2016 року , - сказав Ельмар Брок.
 

Крім того, Брок допустив можливість відновлення самітів Росія - Євросоюз у разі виконання Мінських угод. Він відзначив, що це  взаємний економічний і політичний інтерес для обох сторін.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень