Самовільні літні майданчики у Рівному демонтують. Оприлюднено порядок розміщення таких об'єктів

І впродовж місяця вивчають думку громадськості

У Рівному вирішили впорядкувати правила розміщення відкритих майданчиків біля магазинів та кафе міста. 

Так, наприклад підприємці мають отримати дозвіл на його роботу, і організувати обслуговування клієнтів згідно з уніфікованим порядком.

 У проєкті йдеться, що уразі розміщення майданчика на тротуарі, він може звужувати цей тротуар не більш як на 40%, не можна його огороджувати непрозорими - глухими конструкціями, а мощення плитки, має відповідати тому, що вже є на цій ділянці. Окремі вимоги є й до накриття, тентів та іншого захисту від сонця.

 

Самовільно встановлені майданчики підлягають демонтажу.

 Впродовж місяця у Рівному вивчатимуть думку громадськості щодо нових правил, зауваження і пропозиції приймають в управлінні архітектури до 7 липня. Ознайомитися з пропонованими правилами можна тут

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень