Рибний патруль у Рівному збирав мертву рибу на Усті (ФОТО)

Спеціалісти встановлять причину їхньої загибелі

У Рівному зафіксували масову загибель риби у річці Устя біля «Венеції».

Слухачка Радіо Трек надіслала фото, на якому кілька чоловіків на човні відбирають зразки води для дослідження та збирають мертву рибу.

Також в цей час спеціалісти проводили роботи біля шлюзу.

[media=123719][media=123722]

Керівник міського управління капітального будівництва Сергій Кушнір каже, що проводять експертизу стану установки і те, що шлюз частково закритий не може бути причиною загибелі риби:

Є проектно-кошторисна документація на виконання робіт по шлюзу. Договір зараз коригується, проходить громадські обговорення по екології і зараз проходить експертизу. Лише після цього ми зможемо шукати нового виконавця на ці роботи.

 

Але шлюз з обох сторін і одна частина повністю пропускає воду, там немає проблем з проходом води. З іншої частини шлюзу – вода стоїть.

[media=123723][media=123721][media=123720]

У Рівненському рибоохоронному патрулі підтвердили, що їхні спеціалісти обстежили частину водойми і нині встановлюють причину загибелі риби.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень