Рибалки та мисливці пікетують військову прокуратуру у Рівному (ФОТО З МІСЦЯ ПОДІЙ)

Попередили патрульних про перекриття дороги

Рівненська гарнізонна організація мисливців та рибалок пікетує військову прокуратуру, що розташована на вулиці Соборній, поблизу водонапірної вежі.

Люди протестують проти того, що прокуратура відмінила рішення Обласної ради передати організації 30 тисяч Га угідь біля військового полігону неподалік Тучина.

Користуватись ним любителі чоловічих розваг мали 25 років.

Втім керівництво військової прокуратури відмінило рішення облради, а суд першої інстанції визнав це рішення дійсним. Тож вони столи під приміщенням прокуратури, аби передати свої вимоги. 

Пізніше до них вийшов майор прокуратури та запропонував поспілкуватися з ініціативною групою.

Додамо, що мисливці вже подали апеляцію та чекають на засідання суду, яке відбудеться 6-го вересня. Водіям варто знати, що пікетувальники перекрили дорогу до 11:30.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень