Рятувальники знищили кубло шершнів у Курозванах (ФОТО)

У цей період шершні досягають найвищої точки свого розвитку. Тому і небезпечні

Напередодні співробітники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Гоща надавали допомогу жителям села Курозвани по знищенню кубла агресивних шершнів.

Слід зазначити, що саме на при кінця серпня – на початку вересня шершні особливо небезпечні.  Приблизно на початку липня перші робочі самки і трутні завершують добудову гнізда, в той час як самка зайнята лише відкладанням нових яєць.

На початку осені шершні досягають вищої точки свого розвитку. Всі робочі шершні, трутні і матка гинуть з настанням перших морозів, а запліднені самки ховаються для зимівлі, щоб навесні почати будувати нові гнізда, повторюючи життєвий цикл.

Шершні відносяться до класу комах. Утворюючи колонії, вони здатні, мобілізувавшись цілим гніздом, встати на захист свого рою і матки від фактичного або тільки передбачуваного нападу.

Якщо шершень відчув загрозу, його секреторні залози починають виділяти феромон тривоги - спеціальну речовину, яка здатна активізувати інших шершнів на напад.

Щоб уникнути атаки рою важливо уникати різких рухів поблизу гнізда шершнів, не чіпати саме гніздо. Також вкрай небажано допускати загибель шершня біля його гнізда, оскільки сигнали лиха, що передаються вмираючим комахою, можуть спонукати всю колонію вчинити напад.

Укуси шершнів можуть спровокувати важку алергічну реакцію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень