У Рівному збудують нове пожежне депо

На умовах співфінансування з державного, обласного та міського бюджетів

Розташувати нове пожежне депо планують на вулиці Князя Володимира, 74. На його спорудження потрібно 18 мільйонів гривень. Вже з державного бюджету надійшло 13 мільйонів 330 тисяч гривень. З мільйони рятувальники планують отримати з обласного бюджету, решту – з міського.

Начальник відділу цивільного захисту Рівненського міськрайонного управління ДСНС Роман Яріш на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного розповів, навіщо нове пожежне депо потрібне:

У нас покращиться оперативність виїзду, тому що з'явиться нове пожежне депо на Князя Володимира, яке забезпечить у мікрорайон Північний ближчий доїзд.

 

Порятунок життя людини на пожежі, якщо не реагувати 10 хвилин - вже немає сенсу їхати. Тобто зменшиться час доїзду, отже, будуть врятовані людські життя.

За словами Романа Яріша, щороку на пожежах у Рівному рятують близько 200 людей. З появою нового пожежного депо ця цифра має покращитися на 30%.

Нагадаємо, що нині у Рівному є три пожежні частини, з яких рятувальники здійснюють виїзд на пожежі: в районі радіозаводу, на вулицях Вербовій (мікрорайон Ювілейний) та Полуботка (центр міста, біля центрального продуктового ринку).  

Бюджетна комісія міськради погодилася внести зміни до міської програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016 — 2020 роки і передбачити ними кошти на будівництво нового пожежного депо. Тепер це має погодити міськрада. Тільки після цього зможе виділяти кошти. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень