Рятувальники підняли з колодязя чоловіка (ФОТО)

У потерпілого були численні травми

[media=67289]

13 серпня о 16:57 до Служби порятунку Рівненщини надійшло повідомлення, що в с. Бортниця (хутір «Лебедянка») Дубенського району в колодязь впала людина. Води в колодязі не було.

[media=67290]

По прибуттю співробітники ДСНС з'ясували, що в закинутому майже 40-метровому колодязі перебуває чоловік.

Одягнувши апарат захисту органів дихання, до потерпілого по рятувальній мотузці спустився старший прапорщик служби цивільного захисту Віталій Прокопюк.

Оглянувши чоловіка, рятувальник виявив у нього переломи кінцівок та інші небезпечні травми. Діяти слід було вкрай уважно, щоб не завдати потерпілому додаткових травм. Заспокоївши чоловіка, рятувальник обережно надягнув на нього пожежний пояс з мотузкою. Після цього співробітники ДСНСпідняли чоловіка на поверхню та передали лікарям швидкої допомоги, які негайно доправили його в медичний заклад.

По завершенню рятувальної операції, співробітники Держслужби з НС виявили поруч ще два закинуті колодязя. Щоб запобігти подібним нещасним випадкам, рятувальники огородили стрічкою небезпечну територію та повідомили про це місцеву владу.

[media=67287]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень