Рятувальники на Рівненщині перейшли на посилений режим роботи

Він триватиме до ранку 12 березня

Як повідомив керівник прес-служби управління ДСНС Рівненської області Дмитро Мельник, відсьогодні і до 8-ої ранку 12 березня організовано посилену взаємодію з місцевими органами влади, Національної поліції, районними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки. Йдеться про контроль об'єктів, задіяних у проведенні заходів із відзначення Міжнародного жіночого дня та відзначення дня народження українського поета Тараса Шевченка. Таку взаємодію налагодили на цей період на випадок виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. 

Тож на цілодобовому чергуванні перебуватиме більше 200 рівненських рятувальників та понад 50 одиниць пожежної, спеціальної та допоміжної техніки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень