Рятувальники зняли 19-річну рівнянку з гори у Карпатах (ФОТО)

Дівчині стало погано і вона не могла рухатися

19-річна рівнянка на День Незалежності вирішила підкорити Карпати. Дівчина з другом пішла в похід з селища Усть-Чорна і планувала через Свидовецький хребет дійти до села Кваси, що на Закарпатті.

Однак їй стало зле і вона потребувала медичної допомоги.

Рятувальники знайшли рівнянку, надали їй домедичну допомогу і допомогли спуститися у населений пункт. Там дівчину передали лікарям місцевого медзакладу.

До слова, експерти зауважують, що влітку сонце сильно обпікає тіло, можна отримати тепловий удар, тому туристам треба обирати правильний одяг з мембранними підкладками. Це забезпечить правильну вентиляцію та охолодження тіла.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень