Рудий розбійник виявився скаженим: на Рівненщині шукають покусаних

Сказ у кота підтвердили

В Гощі кіт покусав риболова.

Тварина виявилась скаженою і загинула. Шукають, кого він ще міг покусати.

Гощанське управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє: 15 вересня 2022 року в смт Гоща зареєстровано сказ невідомого кота (біло-рудого окрасу).

Кіт накинувся на риболова, жителя села Симонів, та покусав його. Тварину спіймали ветеринари, в той же день вона загинула.

Лабораторне дослідження підтвердило - кіт був хворий на сказ.

Скажений кіт за день може подолати не один кілометр, а тому відстежити його маршрут неможливо. Оскільки в районі ставка могли бути й інші рибалки, діти, люди які випасали, доїли корів. Можливо, цей кіт ще когось покусав чи хтось гладив його, просимо терміново звернутися в Гощанську лікарню на консультацію до лікаря-травматолога, - застерігають у селищній раді.

Джерело: Гощанська селищна рада

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень