ON-LINE

«Розумні» зупинки у Рівному вже з табло й зарядками для телефонів. Коли запрацюють? (ФОТО)

п'ятниця, 23 вересня 2016
Такі зупинки розташовані на Театральній площі.

Днями на них розмістили табло, а також  підключили  вай-фай та електроенергію. Тож тут уже можна користуватися інтернетом та підзаряджати мобільні телефони.

Про те, коли «розумні» зупинки почнуть працювати на повну – розповідає начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк:

Зараз відбувається налаштування всієї системи. Буквально найближчими днями система запрацює у повному обсязі. Офіційний запуск відбудеться наступного тижня. Система налагоджується, тому можливі збої. Прошу витримки. Впродовж тижня вся система буде відлагоджена  і буде працювати, як слід.

Віталій Миронюк також зазначив, що через те, що нещодавно відбувся конкурс на здійснення міських пасажирських перевезень, автобуси, які виставлені були на конкурс, не змушували обладнувати системою gps-навігації, бо не знали, котрі з них конкурс виграють. Тож переможцям конкурсу дали час – до 15 жовтня – на обладнання автобусів навігаторами. Тому на початку роботи «розумних» зупинок можлива ситуація, коли на табло буде інформація про те, що, приміром, автобус по маршруту прибуде через 5 хвилин, а в цей час уже до зупинки під’їжджатиме «маршрутка» по цьому ж маршруту, яка не обладнана gps, тому інформація про неї на табло не відображатиметься. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного