«Розумні» зупинки у Рівному вже з табло й зарядками для телефонів. Коли запрацюють? (ФОТО)

Такі зупинки розташовані на Театральній площі.

Днями на них розмістили табло, а також  підключили  вай-фай та електроенергію. Тож тут уже можна користуватися інтернетом та підзаряджати мобільні телефони.

Про те, коли «розумні» зупинки почнуть працювати на повну – розповідає начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк:

Зараз відбувається налаштування всієї системи. Буквально найближчими днями система запрацює у повному обсязі. Офіційний запуск відбудеться наступного тижня. Система налагоджується, тому можливі збої. Прошу витримки. Впродовж тижня вся система буде відлагоджена  і буде працювати, як слід.

Віталій Миронюк також зазначив, що через те, що нещодавно відбувся конкурс на здійснення міських пасажирських перевезень, автобуси, які виставлені були на конкурс, не змушували обладнувати системою gps-навігації, бо не знали, котрі з них конкурс виграють. Тож переможцям конкурсу дали час – до 15 жовтня – на обладнання автобусів навігаторами. Тому на початку роботи «розумних» зупинок можлива ситуація, коли на табло буде інформація про те, що, приміром, автобус по маршруту прибуде через 5 хвилин, а в цей час уже до зупинки під’їжджатиме «маршрутка» по цьому ж маршруту, яка не обладнана gps, тому інформація про неї на табло не відображатиметься. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень