Розрив ср@ки через Херсон? До путіна приїхала «швидка», – соцмережі

Кажуть, він – на межі зриву

Російський диктатор «занадто багато нервував» під час останніх нарад із представниками керівництва військового блоку. Напередодні таких він провів аж 4 і після того владіміру путіну знадобилася допомога медиків.

Про це повідомляє телеграм-канал Generall SVR.

Оперативні наради проходили у режимі відеозв'язку. Під час спілкування з відповідальними за напад на Україну диктатор був дуже злий і розлючений, передає телеграм-канал:

Обстановка під час нарад у президента була найбільш напружена останнім часом. Пізно ввечері до путіна викликали чергових медиків, які провели у президента близько 20 хв.

 

В оточенні президента помітили, що останнім часом путін став «занадто багато нервувати», і це негативно впливає і на його близьких, і на оточення, - йдеться в повідомленні.

Логічно було б припустити, що таку несамовиту злість у нього викликають успіхи ЗСУ на полі бою.

Все буде Україна!!!

Слава українським Воїнам!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень