Розповідають європейцям про війну та готують нові костюми: Kalush Orchestra на півдорозі до Євробачення

Музики вже виступили в Ізраїлі та Нідерландах

Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк розповів про підготовку до «Євробачення-2022», промотур та сюрприз, який готують до виступу на конкурсі.

Хлопці вже відвідали Ізраїль та Нідерланди в рамках промотуру до конкурсу. На цих концертах Kalush Orchestra відмовилися від спецефектів у номері, а на екрані замість графіки розмістили великий QR-код, на якому зібрали інформацію про те, як допомогти Україні. 

- У кожній країні ми допомагаємо Україні, розповідаємо про ситуацію та збираємо кошти. Підтримка європейців однозначно відчувається, і від учасників, і від єврофанів. ЗМІ запитують про нашу ситуацію, все викладають, постять, - розповів Олег Псюк.

Фронтмен розповів, що у півфіналі на українців та усіх єврофанів чекає сюрприз - гурт виступатиме у нових костюмах

- Нових костюмів ще немає, бо вони в процесі виготовлення. Ми використовуємо зараз старі, багато робили з ними виступів раніше. Також ми б не хотіли ще показувати костюми, які будуть на самому «Євробаченні». Тому слідкуйте за конкурсом – там ми будемо в нових образах, - прокоментував лідер колективу.

Букмекери прогнозують Україні перемогу з рекордними показниками – 33%. До повномасштабного вторгнення росії ми були на 5 місці у прогнозах. Перші репетиції учасників Євробачення в Турині розпочнуться вже 30 квітня, Україна виступить у першому півфіналі 10 травня під номером 6.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень