Розбагатіють і зможуть дозволити майже все: у червні фінансовий успіх чекає чотирьох представників знаків Зодіаку

Вони – магніти для грошей

Четвірка знаків розбагатіє вже на початку літа. Щасливчиками будуть Близнята, Леви, Діви та Риби. Вони купатимуться в багатстві цього місяця, кажуть астрологи.

Вони, ніби магніти, притягуватимуть вигідні проєкти та знаходитимуть нові знайомства.

Близнята

Цього місяця на вас чекає фінансовий успіх. Ви зможете досягти майже всіх цілей і отримати прибуток. Можливі деякі труднощі, але вам під силу подолати їх та отримати плідний результат. Оточіть себе розумними людьми й відмовтеся від ризикових фінансових операцій. 

Лев

Вивчіть всі тонкощі інвестування та сміливо спрямовуйте свої вкладення у сфери, які цікавлять. У червні ви наближаєтеся до вершини успіху. Начальство помітить вас і запропонує заохочення. Ділове чи романтичне партнерство із жінкою принесе ще більше прибутку. 

Діва

Приділіть увагу матеріальним накопиченням. Зірки радять направити заощадження на новий проєкт. На вашу користь працюватимуть навіть обставини, що забезпечить фінансовий успіх цього місяця. Ви зможете дозволити собі все, що заманеться. 

Риби

Червень щедро порадує вас прибутком, але важливо не відриватися від реальності. Щоб фінансові можливості й надалі задовольняли вас, навчіться їх контролювати й уникати збитків. Крім того, може надійти несподіваний грошовий подарунок. Непогана ідея вкласти кошти у земельну ділянку. 

Зауважимо! 

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не варто сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Джерело: telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень