Роза вітрів змінилася: Якщо на ЗАЕС станеться аварія, радіація накриє частину росії (КАРТА/ВІДЕО)

І наш південь теж буде в зоні ураження

На Запорізькій АЕС російські окупанти продовжують ядерний тероризм і обстрілюють станцію. Раніше повідомляли, що у випадку аварії, радіація піде на Київ та захід країни.

Однак зараз роза вітрів змінилася, і, якщо б аварія сталася 29 серпня, радіаційна хмара накрила б частину півдня України та південно-західні регіони росії. Про це заявляють в Енергоатомі.

Відомство зазначає, що у разі аварії на одному з енергоблоків ЗАЕС хмара розповсюдження радіації рухатиметься за вітром на південний схід у бік Росії.

На відео показані прогнози руху радіаційної хмари

1 відео: прогноз поширення умовного викиду для періоду з 26 серпня до 28 серпня до 16:00;

2 відео: прогноз поширення умовного викиду для періоду з 29 до 31 серпня до 12:00;

3 файл-фото: радіаційна хмара, яка у разі тяжкої аварії на ЗАЕС 29 серпня, накриє частину півдня України та південно-західні регіони Росії.

Населенню на потенційно небезпечних територіях необхідне проведення йодної профілактики та обмеження перебування на відкритій місцевості.

Також рекомендовано провести:

  • герметизацію приміщень,
  • відключити кондиціонери,
  • вентилятори,
  • закрити вентиляційні продухи,
  • димоходи тощо;
  • ввести спеціальні режими роботи шкіл та дитячих садків,
  • організувати санітарні бар’єри на входах до приміщень, що включають зняття верхнього одягу та перевзування.

Крім того, на потенційно небезпечних територіях рекомендується вжити заходів з герметизації та упаковки продуктів харчування, води, білизни, документів і цінних речей, обмежити лісокористування та не порушувати заборону на полювання і рибну ловлю в місцевих водоймах.

Нагадаємо, на Запорізькій атомній електростанції 26 серпня до мережі підключили перший і другий енергоблоки, адже днями там зупинили всі реактори через повне знеструмлення регіону окупантами. Реактори набирають потужність.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень