

Під завалами чути крики людей
Під час масованої російської атаки 14 січня одна з ракет влучила у багатоповерхівку у Дніпрі. Це район, у якому народився і жив Кирило Тимошенко – заступник керівника Офісу президента України. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.
— Чудово знаю будинок, у який прилетіло у Дніпрі, народився і проживав поруч. Знаю людей з цього району. Привітні і доброзичливі!
З його слів, за даними на 16:20 у зруйнованому під’їзді дев’ятиповерхового житлового будинку Дніпра врятовано 15 осіб.
Попередньо, десятеро поранених. Двоє з них - діти. Троє постраждалих важкі. Усі зараз у лікарні.
Гасіння пожежі та порятунок людей - триває. Під завалами чути крики потерпілих.
У Києві завдяки ефективній роботі ППО недопущено ураження об’єктів критичної інфраструктури. Про це повідомив начальник КМВА Сергій Попко.
Нагадаємо, на Львівщині підтвердили влучання в об’єкт критичної інфраструктури. Людей попереджають про перебої зі світлом та водопостачанням.
Також повідомляється про влучання в енергооб‘єкт на Івано-Франківщині.
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні з'явилися нові 10 грн: як вони виглядають (ФОТО)
ТЦК працює за «дзвінком»? Відомо, чому повістки не доїжджають до Буковеля (ВІДЕО)
Святковий рулет із домашнього фаршу: гості проситимуть ручки, щоб записати рецепт
У Чорнобилі показали свійських тварин, які живуть там без людей
Розплата – Стрільцям, демонстрація талантів – Дівам: гороскоп на 8 грудня
На Заході України ворожа ракета залетіла у житловий будинок, але сталося диво
Бачить лише світло і мріє подзвонити дружині: У лікарні Дніпра перебуває поранений військовик з Рівненщини
Путін кричав і ругався «благім матом», а Суровікіна попередив: «Ждут серьйозные последствия»
Блогерка з Дніпра через відключення світла закликала «повалити владу», бо триває «геноцид»
Чому у вівторок не було нового ракетного удару по Україні? (ВІДЕО)
У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте
У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено окуляри та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.