Росіян попросили не пити 42 дні – перед вакцинацією від COVID-19 (ФОТО)

Можуть бути наслідки?

Колаж наш

Вакцина від коронавірусу, яку розробили в Росії, викликає чимало підозр.

От і тепер:

Віце-прем'єр РФ Тетяна Голікова дала досить своєрідні рекомендації тим, хто має намір зробити щеплення від COVID-19.

Тетяна Голікова

Як повідомляє «МК», Голікова попросила росіян не вживати алкоголь 42 дні, оскільки саме стільки займає процес формування імунітету.

За її словами,

Оскільки щеплення є двокомпонентним, і процес формування імунітету займає 42 дня, то весь цей час громадяни повинні утримуватися від відвідування місць з великою кількістю людей.


Крім того вони мають носити маски, дотримуватися соціальну дистанцію, а також обмежити прийняття алкоголю і ліків, які пригнічують імунну систему .

Пряма мова:

 «Важливо протягом 42 днів не заразитися. Вакцинація – це не тільки захист, але і відповідальність. Приймаючи таке рішення, ми повинні цим керуватися », - сказала Голікова.

 

За її словами, на першому етапі можливість пройти щеплення буде надана групам ризику – вчителям, медикам, соціальним працівникам, правоохоронцям.

Точний перелік пріоритетних категорій затвердить МОЗ Росії, але вже зараз є дані, що багато людей просто боїться проходити вакцинацію, не маючи певності в тому, що сама вакцина є достатньо безпечною.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень