Росія готується до нових масштабних атак по Україні - аналітики ISW

Зброї стає все більше

ФОТО Ілюстративне

Росія нарощує виробництво ракет і ударних дронів, що може свідчити про підготовку до ще масштабніших ударів по Україні найближчим часом.

Про це йдеться у новому звіті Інституту вивчення війни (ISW).  Аналітики проаналізували комбіновану атаку, яку російські війська здійснили в ніч на 26 липня. У ній були використовували як ракети, так і безпілотники.

У документі підкреслюють, що російський оборонно-промисловий комплекс значно збільшує темпи виробництва озброєнь, що, ймовірно, є частиною підготовки до нової хвилі повітряної атаки проти України.

— Зростання виробництва ракет і дронів у Росії, ймовірно, дасть змогу росіянам продовжити завдавати дедалі масштабніших ударів по Україні восени 2025 року, — зазначили в ISW.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень