Кріштіану Роналду таємно одружився

Про це повідомляють ЗМІ

Кріштіану Роналду можна привітати – один із найвідоміших у світі нежонатиків нарешті одружився. Його дружиною стала модель Джорджина Родрігес. Таку інформацію днями опублікував італійський журнал Novella 2000.

Видання повідомляє, що пара одружилася в Марокко кілька місяців тому. Скромна церемонія пройшла в суворій секретності, про весілля не знала навіть мама футболіста. Варто відзначити, що востаннє пара відвідувала Марокко у травні. Ймовірно, саме тоді відбулася важлива подія.

Журнал Novella 2000 наводить слова анонімного джерела, наближеного до родини Кріштіану Роналду. Інсайдер заявляє, що правда про одруження спортсмена розкрилася наприкінці серпня.

Мені все стало зрозуміло 29 серпня. У цей день Кріштіану відправився на Мадейру зі своїми адвокатами, щоб внести правки в заповіт і фінансово захистити Джорджину. Раніше всім майном Кріштіану розпоряджалася його мати Долорес, - заявив інсайдер.

Водночас колеги та друзі Кріштіану Роналду заперечують факт весілля й кажуть, що він досі неодружений.

До речі, футболіст і модель разом вже кілька років, вони виховують 4 спільних дітей — спільну доньку і трьох малюків, яких Роналду народили сурогатні матері.

 

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень