Родинам медиків, що померли від коронавірусу, виплатять по 1,5 млн гривень

Суми виплат встановлені законом

Фонд соціального страхування затвердив форми заяв членів родини медиків у разі смерті медичного працівника внаслідок захворювання на COVID-19.

Родини отримають по 1,576 млн гривень, повідомляє пресслужба Фонду соцстраху.

Зазначено, що розмір страхової допомоги встановлений законом «Про захист населення від інфекційних хвороб».

У разі смерті медичного працівника від COVID-19 внаслідок виконання професійних обов’язків за кошти державного бюджету Фонд соцстраху виплатить одноразову допомогу у 750-кратному розмірі прожиткового мінімуму, що у 2020 році становить 1,576 млн гривень.

 

Зазначені кошти пропорційно розподілять між членами сім’ї, батьками і утриманцями.

Родичі та утриманці померлого через коронавірусну інфекцію медичного працівника мають подати заяву до підрозділу Фонду за місцем проживання медика на момент смерті.

У випадку встановлення медичному працівнику інвалідності протягом одного календарного року після захворювання на COVID-19 внаслідок виконання професійних обов’язків, медик має подати заяву до Фонду за місцем свого проживання.

Залежно від встановленої групи інвалідності виплати становитимуть від 630,6 тис. грн (ІІІ група інвалідності), до 735,7 тис. грн (ІІ група) і 840,8 тис. грн (І група).

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень