ON-LINE

Роботи учнів відомого у Європі художника можна буде побачити у Рівному

середа, 21 серпня 2019
Вже завтра
Георгій Косміаді. Фото з сайту Рівняни.

У четвер, 22 серпня, о 12-й, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Найбільша загадка – душа дитини».

У головній виставковій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею представлять роботи учнів Г.П. Косміаді початку ХХ ст. та вихованців дитячої художньої школи ім. А. І. Мартиненка, сучасних художніх студій «Сонце» і «Арт-Маестро».

Георгій Косміаді – талановитий педагог, архітектор, художник, який у міжвоєнний період (1917-1940) жив і працював у Рівному, викладав малювання та образотворче мистецтво у навчальних закладах міста. Неодноразово виставки Георгія Петровича та його кращих учнів проходили у Рівному, Луцьку, Варшаві, Кракові, Познані. Справжнім тріумфом була участь учнів Косміаді у першій Всесвітній виставці дитячого малюнка в Парижі у 1937 році.

У 1940 році родина Косміаді емігрувала до Німеччини. З собою художник забрав лише свій архів, значною частиною якого були дитячі малюнки.

У 1992 році до Рівного вперше приїхала донька Георгія Петровича – Надія Саннов-Косміаді, яка згодом передала до Рівненського краєзнавчого музею малюнки учнів, документи, фото із архіву батька.

На виставці представлено малюнки юних рівнян, що проживали в місті майже 100 років тому назад та роботи сучасних дітей. Відвідувачі матимуть змогу простежити та порівняти творчу уяву, фантазії, образне мислення та світобачення дітей зовсім різних епох.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився спанієль

    Вчора, 13 січня, в районі села Обарів згубився спанієль рудого окрасу. Прохання...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
  • Знайдено гаманець

    Знайдено гаманець з картками та студентським квитком на прізвище Андрійчук...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного