Роботодавці Рівненщини зможуть тестувати своїх працівників за гроші

На антитіла до коронавірусу

Підприємці Рівненщини зможуть проводити ІФА-тестування своїм працівникам.

Нині імуно-ферментний аналіз для виявлення коронавірусу роблять лише визначеним Кабміном категоріям людей, які контактують із великою кількістю населення.

У Києві власників торгових центрів, ресторанів і кафе зобов’язали відправляти своїх працівників на тестування. На Рівненщині відповідний документ готується, каже перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Центр громадського здоров’я уже підготував проєкт документу про розроблення офіційних платних послуг для людей і керівників підприємств, які добровільно хочуть тестувати свій персонал. Я думаю, що до кінця тижня такий документ затвердять.

На Рівненщині таке тестування буде добровільним, аби уникнути корупційної складової, каже Сергій Подолін. Всього на Рівненщині ІФА-тести роблять у 17 лабораторіях. Вони визначають чи перехворіла людина на коронавірус за присутністю антитіл.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень