Усі поїзди в Україні зупиняться? Готується ВЕЛИКИЙ страйк

Працівники невдоволені діями керівництва

Працівники «Укрзалізниці» збираються оголосити страйк 31-го березня. Акція називається «Робота за правилами».

У зв’язку з чим, 31 березня 2021 року може бути затримано відправлення та прибуття поїздів, скасовано рейси та призупинено рух залізничного транспорту, - йдеться на сайті профспілки.

Їх не задовільняє відмова підвищувати зарплати, виплачувати 13-ту зарплату, а також «чотириденка» для окремих працівників, неправомірне звільнення персоналу тощо. Крім того, «Укрзалізниця» планує масове скорочення працівників, а саме 30 тисяч залізничників, вважає голова профспілки Вадим Бубняк.

Крім того, планується в межах оптимізації скорочення третини центрального офісу та дублюючих посад.

Представники профспілки кілька разів зустрічалися з керівництвом «Укрзалізниці» - у січні та лютому.  Однак не дійшли порозуміння.

Нині профспілка подає позови, заручилася підтримкою міжнародних організацій і звернулася до Верховної Ради з проханням вирішити проблему із, на їхню думку, неналежним ставленням до працівників.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень