Усі поїзди в Україні зупиняться? Готується ВЕЛИКИЙ страйк

Працівники невдоволені діями керівництва

Працівники «Укрзалізниці» збираються оголосити страйк 31-го березня. Акція називається «Робота за правилами».

У зв’язку з чим, 31 березня 2021 року може бути затримано відправлення та прибуття поїздів, скасовано рейси та призупинено рух залізничного транспорту, - йдеться на сайті профспілки.

Їх не задовільняє відмова підвищувати зарплати, виплачувати 13-ту зарплату, а також «чотириденка» для окремих працівників, неправомірне звільнення персоналу тощо. Крім того, «Укрзалізниця» планує масове скорочення працівників, а саме 30 тисяч залізничників, вважає голова профспілки Вадим Бубняк.

Крім того, планується в межах оптимізації скорочення третини центрального офісу та дублюючих посад.

Представники профспілки кілька разів зустрічалися з керівництвом «Укрзалізниці» - у січні та лютому.  Однак не дійшли порозуміння.

Нині профспілка подає позови, заручилася підтримкою міжнародних організацій і звернулася до Верховної Ради з проханням вирішити проблему із, на їхню думку, неналежним ставленням до працівників.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень