ON-LINE

Робота аеропорту надихнула на створення секторів у Рівненському ЦНАПі

вівторок, 11 червня 2019
І тепер це приклад для всієї України

Досвід роботи Рівненського ЦНАПу переймає уже 32 міста. За словами безпосереднього керівника ЦНАПу і заступника міського голови Віталія Германа торік у центрі прийняли понад 5 десятків делегацій, у тому числі й 10 закордонних.

Віталій Герман у ЦНАПі


Як розповів в ефірі СФЕРА-ТВ Віталій Герман, коли планували роботу ЦНАПу, шукали варіант облаштування приміщення, який був би зручним людині, яка вперше опинилася тут.

Тоді заступник міського голови й познайомився з архітектором Дмитром Котляровим, який запропонував використати схему роботу аеропорту – коли приміщення поділено на сектори, за кожним з яких закріплено визначений колір, смужками відповідних кольорів на стінах окреслено відповідний відділ.


До слова, поєднання цих кольорів навколо абревіатури ЦНАП і поклало початок уже такому популярному бренду.
Проте, унікальність рівненського центру адмінпослуг полягає в першу чергу в автоматизації видачі чималої кількості довідок, говорить Віталій Герман:


Завдяки співпраці з IT-компанією, місцевою, РЕНОМЕ, вдалося створити реєстр територіальної громади в електронному вигляді. Це дало нам можливість проводити реєстрацію місця проживання громадян за 4 хвилини. А на основі цієї довідки ми видаємо ще з десяток інших документів.


Це, між іншим, дозволило оптимізувати кількість працівників залучених до роботи у відділі реєстрації місця проживання. Вивільнених працівників перевели у сектор паспортних послуг, який з моменту запровадження біометричних паспортів є дуже популярним.


За словами Віталія Германа, нині експерти у галузі адмінпослуг визнають роботу Рівненського ЦНАПу зразковою, і ставлять у приклад всій Україні.

До слова, впродовж 2018 року у ЦНАПі надали 365 тисяч послуг, у травні цього року 30,5 тисяч адмінпослуг.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Теги: Герман, ЦНАП

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного