Робота Вертера «підгледіли» в італійському пopнo?

Все вже вкрадено до нас (с)

Хто з них Вертер?

Покоління 90-их добре пам’ятає культовий дитячий радянський фільм «Гостя з майбутнього» (1984), знятий за романом Кіра Буличова «Сто років тому вперед». Одним із найяскравіших персонажів був Вертер – робот-романтик кінця XXI століття. У книзі цього героя не було. Буличов, який працював над сценарієм фільму, придумав його разом з режисером Павлом Арсеновим.

Хоча, «придумав» – це сильно сказано. Образ Вертера повністю скопійований з італійських малобюджетних фантастичних треш-бойовиків  «Війна роботів» (1978) та «Звір у космосі» (1980).

Останній до того ж виявився порнофільмом.

Ось уривок із нього (дивіться сміливо, тут нічого такого, тільки роботи):

Але відмінність таки є. Імпортні роботи розмовляли й рухалися досить жваво і володіли серйозними бойовими навичками – вміли стріляти з бластерів і битися світловими мечами достоту як джедаї. Радянський Вертер, який з’явився тільки через кілька років після італійських прототипів, повністю втратив бойові навички, натомість набув певного романтизму і незграбну мову та ходу.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень