Це роблять майже всі: 10 непомітних звичок, які висмоктують із нас енергію

Усі ці звички входять в наш звичний розклад дня

Психологи стверджують, що існують звички, які буквально «висмоктують» енергію, залишаючи людей без сил на весь день. Зазвичай вони входять в наш розклад дня непомітно, але несуть в собі плачевні наслідки.

Lifehacker зібрав 10 звичок, які психологічно виснажують, та розповів, як з ним боротися. Виявилось, що навіть безлад на столі та велика кількість відкритих вікон у браузері можуть втомлювати.

Відповідати на дзвінки одразу

Вчені Каліфорнійського університету в Ірвайні довели, що після телефонної розмови необхідно 20 хвилин повертати концентрацію, адже неочікуваний дзвінок підпадає під категорію відволікаючих факторів. Психологиня Рена Марфі радить попросити колег та друзів надсилати повідомлення в робочий час, щоб не виснажувати організм зайвими турботами.

Занадто багато вікон в браузері

Експертка вважає, що перемикання з однієї вкладки на іншу створює ілюзію додаткової роботи, що насправді не так. Насправді ж такі користувачі не вникають повноцінно в жодне із завдань, а значить, не можуть бути по-справжньому ефективні.

Горбитися

Лікар Ноїн Сафдар зазначає, що погана постава дає додаткове навантаження на м'язи, суглоби та сухожилля. У результаті тіло затрачає більше енергії, що веде до втоми.

Неправильне дихання

Достатня кількість кисню в крові – шлях до нормально функціонування організму. Неглибоке дихання зменшує кількість кисню, що надходить в організм, а отже, і в кров, органи та клітини. Це може запускати у мозку зв'язки, які призводять до втоми.

Відкладати маленькі задачі на потім

Поступово всі дрібні справи перетворюються на величезний список, від якого паморочиться в голові.

Експерти радять виконувати незначні завдання, які не займають більше 5 хвилин, одразу.

Таким чином можна позбутися відчуття, що попереду чекає багато роботи.

Не вимкнене світло вночі

Щоб сон був спокійний та глибокий, потрібно позбутися від факторів, які можуть турбувати організм. Увімкнене світло вночі стримує вироблення мелатоніну і призводить до безсоння та втоми.

Завчасно багато планувати

Психіатр Тайсон Ліппе переконаний, що завчасне планування може як допомагати, так і шкодити.

Великий список справ упродовж дня викликає відчуття тривоги та страх не встигнути усе вчасно.

Краще дописати нові пункти коли попередні вже виконано.

Безлад на робочому столі

Не завжди вистачає часу на те, щоб тримати робоче місце в порядку, проте доктор медицини Ліна Магаві все ж радить витратити 10-15 хвилин в день на прибирання. Це допоможе уникнути хаосу не лише в домі, а й в голові, що створить позитивну атмосферу, у якій мозок не буде перевантажений.

Великі перерви між прийомами їжі

Організм отримує енергію з їжі, а точніше – вуглеводів. Довга перерва між прийомами їжі може негативно вплинути на загальне самопочуття. Кваліфікований дієтолог Керолайн Лейсі радить їсти кожні п'ять годин, щоб регулярно поповнювати запас енергії та уникнути виснаження.

Занадто емоційні телепередачі

Велика кількість складного та емоційного контенту вимотує та може призвести до ментального виснаження. Краще обмежити кількість надто емоційних фільмів, серіалів та шоу, а натомість розбавити їх більш спокійними та нейтральними.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень