Ризики є. На Поліссі захищають кордон від прориву мігрантів з Білорусі (ФОТО/ВІДЕО)

То чи буде надзвичайний стан?

Надзвичайний стан на Рівненщині, через ситуацію на кордоні з Білоруссю, не вводитимуть. Натомість територію посилено охороняють.

Йдеться про 218 км кордону де працюють нацгвардійці, прикордонники та поліція.

Зважаючи на потенційні ризики загострення ситуації там проводять повітряний моніторинг та залучили спецтехніку, каже перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

 - Зважаючи на потенційні ризики загострення ситуації тривають заходи з посилення українсько-білоруського кордону. Це 218 кілометрів на Півночі Рівненщини. Також ми консолідуємо зусилля усіх причетних служб.

 

У прикордонних районах працюють і нацгвардійці, і поліцейські. Встановлені додаткові контрольні пости, патрулюються під’їдні шляхи. Забезпечено повітряний моніторинг по всій території кордону і не тільки на Рівненщині.

 

Відзначу, що зараз для посилення прибувають значні резерви у всіх областях, що межують з Білоруссю. Ми у будь-який час можемо отримати підкріплення з районів, які не межують з Білоруссю.

 

Окрім того, кордон укріплюють у тих точках, де імовірне загострення ситуації. Масштабні заходи з посилення спроможності реагування на нестандартні ситуації – продовжуються.

На Рівненщині діє координаційний штаб, додав посадовець, який контролює ситуацію. До слова, навчання прикордонників напередодні відбулися на Волині - на відео внизу.

Такі ж заходи проведуть і на Поліссі. Про дату обіцяють повідомити згодом. 

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко провів нараду із силовиками. За його словами, основна її мета – захист кордонів республіки. Той наказав спостерігати за військовими навчаннями на Поліссі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень