Рівнянин поступився дамам у «Голосі країни - 6»

Миколі Бобрику не вдалося пройти до півфіналу пісенного шоу

Сьогодні на шоу «Голос країни-6» пройшли прямі ефіри, до яких потрапили по чотири співаки від команди кожного тренера. А це, нагадаємо, Іван Дорн, Потап, Тіна Кароль та Святослав Вакарчук.

Згідно з правилами цього етапу, учасник, який набере найбільшу кількість глядацьких голосів у кожній команді, автоматично потрапить до наступного туру. Ще одного вокаліста, який пройде далі, визначає зірковий тренер.

Соліст Рівненської обласної філармонії та актор Рівненського облмуздрамтеатру Микола Бобрик – член команди Вакарчука - виконав хіт Робі Вільямса «Feel».

Дуже схвально про виступ співака з Рівного відгукнулись «зіркові тренери» Потап та Святослав Вакарчук.

На жаль,  глядачі СМС-голосуванням перемогу віддали Віталіні Мусієнко. Святослав Вакарчук, на правах тренера, обрав Іванну Червінську.

Радіо Трек бажає успіху Миколі Бобрику у його музичній кар'єрі та гідної оцінки його таланту в подальшому!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень