Рівнянин просить врятувати дерева у місті від омели

Зареєстрували відповідну петицію

Днями на сайті Рівнеради з’явилося звернення до міської влади з проханням знищити паразитичні кущі на деревах обласного центру.

Автор петиції Ігор Кир'янчук пише:

Практично на кожному третьому дереві в Рівному росте омела. Вона поступово знищує дерево, забираючи в нього всі органічні речовини.

Необхідно послати спецбригади - машини із кранами - аби вони знищили омелу шляхом відрізання уражених гілок на ураженому дереві, на що у них піде приблизно 1,5-2 місяці часу. Проблему необхідно вирішувати терміново, оскільки кількість хворих дерев в обласному центрі є дуже великою. 

Рівнянин також зазначив, що волога, яку вбирає омела з дерева, стає дефіцитною для гілок, тому дерево з часом втрачає естетичний природний вигляд, крона розріджується, ріст дерева сповільнюється.

З незначною інсемінацією дерева живуть дуже довго, тоді як ширше розростання омели спричиняє верхівкове всихання, а згодом і всихання всього дерева.

За два дні петиція набрала 5 підписів. Звернення можна підтримати на сайті Рівнеради до 27 квітня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень