Рівняни платитимуть за газ на чверть більше, - Уряд

Втричі менше, ніж могло б бути

Сьогодні Уряд на закритому засіданні ухвалив рішення підвищити ціну на газ для населення на 23,5%.

З 1-го листопада ціна блакитного палива для населення складатиме 8550 грн за тисячу кубометрів.

Нині населення платить 6,96 гривні за кубічний метр (6 960 грн за тисячу м. кб.)

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Як зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, засідання почалося з того, аби підвищити вартість не на чверть, а на 60%. Однак в ході перемовин вартість таки знизили.

Потреба у підвищенні ціни на паливо обумовлена угодою з МВФ і необхідністю розплачуватися державі з боргами. За словами голови Уряду, у наступні п’ять років держава Україна має віддати більше як 30 мільярдів доларів.

Докладніше про це читайте тут.

Нагадаємо, що у Рівному з 22 жовтня починається опалювальний сезон.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень