«Справжнім Майданом не пахло», - рівнянин про побачене вчора у центрі столиці

Лікар Рівненської обласної дитячої лікарні, ініціатор запровадження відкритих реанімацій Павло Сільковський побував учора на столичному майдані Незалежності

Фото РБК-Україна

Павлу Сільковському цікаво було побачити, що відбувається на Майдані у річницю революції Гідності. Враження від побаченого він описав у соцмережі Фейсбук:

Пройшовся через Майдан, прогулявся Хрещатиком. І тим справжнім Майданом 3-річної давнини там навіть не пахло. Більше на бандитський Нью Йорк минулого століття змахувало. Моторошно трохи було і боляче. Натовп молодиків у балаклавах, з перевернутими державними прапорами, з готовністю громити все навколо (що і було таки зроблено), з якимись штучними награними вигуками, які викликали неприємний дисонанс із тим, що залишилося в пам'яті.

За словами Павла Сільковського, він повертався з пригніченим настроєм. І він подумав:

...якби справді це були ті, для кого дорога гідність, хто шанує пам'ять героїв, то після важкого робочого дня пішли б і тихо постояли біля пам'ятних знаків уздовж Інститутської, вшанували загиблих, поставили б квіти чи запалену свічку. І просто переосмислили пережите. Більше толку було б. Замість того, щоб громити вікна і палити чуже. Негідники, під маскою і лозунгами гідності.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень