Рівняни зможуть дізнатися власну групу крові та отримати подарунок

У понеділок

Рівнянам пропонують перевірити власну групу крові та отримати за це подарунок. Акцію проведуть у понеділок 2-го квітня на третьому поверсі ЦУМу. Її організатори - Народний клуб «Верес» і магазин меблів «Дубок». Детальніше про акцію розповідає директор клубу «Верес» Євгеній Донцов:

В універмазі на третьому поверсі другого квітня з 10 години по 19 буде така акція «Прийди і перевір свою групу крові». Будуть лікарі. Процедура займає дві-три хвилини, коли ви можете здати швиденько пробу крові - вам дадуть табличку, яка у вас група крові.

Першій сотні рівнян, які зареєструються на аналіз групи крові, обіцяють подарувати ледлампи. Крім того, серед учасників "Дубок" після завершення акції розіграє диван. «Верес» даруватиме сувеніри та футболки спортсменів клубу, які зіграли у переможному матчі «Верес» - Динамо з рахунком 3:1. Організатори кажуть, що таким чином планують створити базу донорів для зручності роботи станції переливання крові.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень