Три дні у побуті повстанців УПА можна буде пожити на Рівненщині

Щорічні спортивно-патріотичні ігри «Гурби-Антонівці» стартують вже наступних вихідних

З 28 квітня по 1 травня в урочищі Гурби на межі Тернопільської та Рівненської областей пройде спортивно-патріотична гра «Гурби-Антонівці». Понад  400 юнаків та дівчат із всієї України з`їдуться на місце найбільшого в історії бою УПА та три дні проживуть у побуті повстанців.

Вони будуть спати, чекаючи на сигнал, охороняти побратимів на «стійці» (позиції), з ризиком ходити у розвідку, шукати прапор серед боліт, рватися до бою. 

Гра «Гурби-Антонівці» відбувається у лісі площею 20 км² та триває 60 годин без перерви. Часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. Організатори говорять, що під час гри відчуваєш, що означає боротися до кінця, перемагати слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети.Участь у грі безкоштовна.
 

Зареєструватися на гру можна за посиланням.

До речі, у грі неодноразово брали участь й іноземці — юнаки з Білорусі, Литви, США.

За інформацією прес-служби Молодіжного Націоналістичного Конгресу

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень