![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Як отримати компенсацію - пояснили у Держпродспоживслужбі
Понад 100 тисяч гривень компенсації за неякісно надані послуги та товари сумнівної якості отримали споживачі Рівненщини. Загалом в управління захисту прав споживачів минулого року звернулось 790 людей. Хтось йшов за консультацією, інші – аби поскаржитись на конкретний суб’єкт господарювання.
Частими стали нарікання людей на неякісно надані комунальні послуги. Говорить заступник начальника обласного управління Держпродспоживслужби Оксана Немкович:
- За результатами звернень споживачам повернуто кошти у сумі 111 тисяч гривень. Найбільше скарг – на комунальні послуги, це 31 скарга. Люди приходять за роз’ясненнями, чи вірно застосований тариф, як їм платити, якщо послуга гне надавалась і таке інше. В основному всі проблемні питання вирішуємо, людині надається претензійна скарга вона її заповнює і надсилає суб’єкту господарювання і це питання знімається.
Крім того, багато скарг надходило і щодо неякісно виготовлених металопластикових вікон та меблів. Серед послуг, якими невдоволені громадяни, ремонт взуття та побутової техніки.
В управлінні захисту прав споживачів також часто отримують повідомлення про порушення права на пільговий проїзд у громадському транспорті.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК