Рівняни придбали масло з хробаками у супермаркеті (5 ФОТО)

До редакції Радіо Трек звенулася рівнянка, яка розповіла про неприємну знахідку у пачці масла "Селянське", яке придбала у магазині "Сім-Сім" що в районі залізничного вокзалу.

За словами жінки,  пачка масла вдома на столі ледь не почала рухатися - стільки у ній виявилося хробаків. Прикметно, що термін придатності у продукту в порядку. 

Додали до пачки масла і чек, що засвідчує купівлю.

Жінка обурюється, оскільки переконана,  що хробаки завелися у маслі через неналежні умови зверігання. Особливо рівнянку непокоїть той факт, що у цьму ж холодильнику лежать і молочні продукти для дітей. 

Пані зверталася у згаданий магазин, і слід зазначити, що адміністрація закладу запевнила, що поверне гроші за цю покупку.

[media=69222] 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень