Рівнянка просить докласти асфальт на одній із вулиць (ФОТО)

Вулиця веде до школи

Мешканка Басового Кута Ірина надіслала фото вулиці Їжакевича на вайбер «Радіо Трек».

Рівнянка запитала, коли докладуть асфальт на цій вулиці, яка, між іншим, веде до школи № 14.

Тут ще торік вклали асфальт і навіть облаштували тротуар, а тепер все зупинилось, - пише Ірина.

Як відомо, за виділення коштів для продовженн робіт на цій вулиці мали голосувати на минулій сесії міської ради.

Втім, кошти так і не виділили.

Найближчим часом Служба інформації «Радіо Трек» з’ясує коли тут відновлять роботи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень