

На дорозі, частину якої з понеділка ремонтуватимуть
На автомобільних дорогах загального користування державного значення області тривають роботи з поновлення дорожньої розмітки.
Сьогодні роботи проводяться на автомобільній дорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне.
На замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області роботи виконуються підрядною організацією ТОВ «Хімія парк».
До слова, станом на 31 серпня 2018 року поновлено дорожньої розмітки на 420 км автомобільних доріг міжнародного, національного та територіального значення.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українцям заборонили білити дерева й бордюри: у чому причина?
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя з ними не буде
Німеччина оголосила українців головними нелегалами: куди їх відправляють з кордону?
Скумбрія виходить смачніша, ніж дорога сьомга: Весь секрет у маринаді
Ви знали, чому не варто прати при температурі 40 градусів?
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415