Рівняни не хочуть жити з «Ажуром»?

Адже той хоче «розростатися»

Чи будуватимуть щось на вулиці Кавказькій, 32-Б, досі невідомо. Комісія Рівнеради з питань міського господарства знову перенесла розгляд питання про зміну призначення цільової ділянки на тій території на «для побудови та обслуговування житлового будинку».

Це в міста просить фірма «Ажур» ЛТД, яка раніше володіла там гуртовнею, а тепер гаражами. Місцеві мешканці з різних причин категорично проти цього. Голова ОСББ «Кавказький» Олексій Хука каже, що «Ажур» регулярно не з’являється на комісії, які розглядають це питання:

Депутати прийняли рішення передати нам прибудинкову територію в постійне користування. Нині йде цей процес з документами. «Ажур» ні зі мною, ні з мешканцями на контакт не виходить. Попередня комісія була – не з’явились.

Чому представники однієї зі сторін конфлікту не приходять, мешканцям ОСББ і членам комісій невідомо. Розгляд питання знову перенесли на наступну комісію.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень