Рівняни не хочуть жити з «Ажуром»?

Адже той хоче «розростатися»

Чи будуватимуть щось на вулиці Кавказькій, 32-Б, досі невідомо. Комісія Рівнеради з питань міського господарства знову перенесла розгляд питання про зміну призначення цільової ділянки на тій території на «для побудови та обслуговування житлового будинку».

Це в міста просить фірма «Ажур» ЛТД, яка раніше володіла там гуртовнею, а тепер гаражами. Місцеві мешканці з різних причин категорично проти цього. Голова ОСББ «Кавказький» Олексій Хука каже, що «Ажур» регулярно не з’являється на комісії, які розглядають це питання:

Депутати прийняли рішення передати нам прибудинкову територію в постійне користування. Нині йде цей процес з документами. «Ажур» ні зі мною, ні з мешканцями на контакт не виходить. Попередня комісія була – не з’явились.

Чому представники однієї зі сторін конфлікту не приходять, мешканцям ОСББ і членам комісій невідомо. Розгляд питання знову перенесли на наступну комісію.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень