Рівняни можуть отримати гроші з міського бюджету

В Рівному впроваджують ініціативу «Громадський бюджет»

Це ініціатива, яка передбачає те, що мешканці міста можуть подавати проекти, за допомогою яких можна вирішити актуальні на їхню думку проблеми Рівного. Прийом проектів розпочнеться з 15 вересня та триватиме два тижні.

Проект може подати будь-який рівнянин, який досяг 16-річного віку. Він має бути оформлений відповідно до вимог законодавства. Протягом року один автор має право подавати не більше 3 проектів і вони можуть стосуватися  лише об’єктів, що знаходяться в комунальній власності.

Як відзначає експерт проекту Валерій П’ятак, «Громадський бюджет» - це ініціатива, що дозволить громадськості співпрацювати з владою та спільно вирішувати нагальні проблеми міста:

Ідеї, які втілюються в проект, які орієнтовані на те, щоб покращити ситуацію в місті. Не листи, не скарги, не крики, не критика, а ідентифікація проблеми, що вона такою є. Потрібна команда, що може написати цей проект та відстояти його. Місто зобов’язане взяти цей проект до виконання і потім, що не мало важливо, моніторити та контролювати, як виконується цей проект

Для фінансування проектів з бюджету розвитку міста будуть виділяти 5%. В наступному році, за прогнозом експертів, сума, виділена на ініціативи може становити близько 10 мільйонів гривень.

Обиратимуться проекти за допомогою електронного та паперового голосування. Якщо запропонований проект пройде конкурс, то його профінансують, і протягом наступного бюджетного року виконають.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень