ON-LINE

Рівняни допомогли збірній отримати срібний Кубок Світу з футболу

четвер, 20 липня 2017
Змагання відбувалися серед національних збірних медиків

Збірна України днями повернулася з Чемпіонату Світу з футболу серед лікарів зі срібним кубком. Це найвища нагорода, яку вдалося отримати нашим медикам-футболістам з часів участі у Чемпіонаті.

Прикметно, що капітаном збірної цього року став саме рівненськиій лікар з обласного шкірвендиспансеру - Сергій Малеш. Також у складі команди є ще два рівнянина – хірург з онкодиспансеру Максим Куба та судмедекперт Олександр Возняк з  бюро судово-медичної експертизи.

 Цього року змагання відбувалися в Австрії, і збірна України провела шість ігор, а у фіналі хоч і поступилася чехам,  проте у підсумку має друге місце. Розповідає капітан команди, рівнянин Сергій Малеш:

Найвище досягнення основної команди було 4-те місце. А це вже досить високе здобуття для Національної збірної лікарів. Зібрався досить непоганий колектив, були сильно вмотивовані, кожен боровся – один за всіх і всі за одного. Було 20 команд, тернистий був шлях, було шість ігор. Це не одна гра, не дві…

Плануємо з’їздити на Кубок в Узбекистан, а через рік Чемпіонат світу у Празі.

Тож на досягнутому лікарі-футболісти не зупинятимуться. Як розповів нам Сергій Малеш, попри напружений робочий день, маючи мету, завжди можна знайти час для тренувань.

До слова, срібний кубок Чемпіонату Світу з футболу серед лікарів нині перебуває у Рівному, адже як капітан команди Сергій Малеш мав право першим привезти його додому. Потому Кубок подорожуватиме містами України, в яких мешкають інші футболісти-медики зі збірної. А вже згодом Кубок буде представлений у музеї «Динамо» у Києві, де є стенди здобутків української футбольної асоціації медиків. 

Ось як відбувалася фінальна зустріч збірних України та Чехії.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного