Рівняни декларують спадщину та подарунки

Таких у Рівному майже чотири сотні осіб

За результатами цьогорічної деклараційної кампанії 1978 рівнян відзвітували про отримані статки на загальну суму 38,7 млн гривень. З них до казни надійде майже 7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,2 млн грн військового збору.

Одним із лідерів серед видів доходів, які декларують громадяни за 2015 рік, є доходи у вигляді спадщини або подарунків. Їх задекларувало 388 жителів Рівного.

Податківці нагадують, що власність, успадкована від члена сім’ї І-го ступеня споріднення, оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

Громадянин, який отримує спадщину від члена сім'ї ІІ-го ступеня споріднення, сплачує податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5% від вартості успадкованого майна.

Оподаткування доходу, отриманого платником податку як дарунок (або за договором дарування) від фізичних осіб оподатковується за правилами оподаткування спадщини.

ДПІ у м. Рівному звертає увагу, що відповідальними за сплату податку на доходи фізичних осіб до бюджету є спадкоємці, які отримали спадщину або обдаровані.

Відповідно до ст. 14 розділу І Податкового кодексу України членами сім’ї фізичної особи І-го ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. Решта членів сім’ї фізичної особи вважаються такими, які мають ІІ-й ступінь споріднення.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень