

Нині жінка перебуває за кордоном
Повідомлення про пожежу на вулиці Адама Міцкевича до поліції надійшло сьогодні, 20 січня, близько 1:25.
Про неї ми писали тут.
На місці події слідчо-оперативна група з’ясувала, що полум’я загасили працівники управління поліції охорони, які негайно прибули за викликом, коли спрацювала сигналізація.
Встановлено, що спеціалізований торговий заклад належить 45-річній рівнянці, яка нині перебуває за кордоном.
Унаслідок загоряння пошкоджено вікно приміщення. Крім того, вогонь перекинувся на припаркований поруч автомобіль марки «Renault Kangoo», пошкодивши передній бампер.
Власником машини є 30-річний житель Рівного.
[media=135309][media=135308]
З місця події слідчі вилучили дві полімерні пляшки із залишками паливно-мастильних матеріалів, залишки паперу, пожежне сміття.
За фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу слідчі Рівненського відділу поліції розпочали досудове розслідування. У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють осіб, причетних до злочину.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
«Коли на трон зійде восьмий»: що казала Ванга про закінчення війни в Україні
Наложниць у гаремах розгодовували до 150 кг: навіщо це було потрібно?
Чи щасливий ваш рік народження? Остання цифра розкаже про все
У кого ще залишилися долари: українців попередили про обмін валют
Ціна «злетіла» в 2 рази: обов'язкова для всіх водіїв послуга різко подорожчала
У Рівному зайнявся багатоквартирний будинок (ФОТО)
Сьогодні у Рівному ледь не згоріли три автомобілі (ФОТО)
Чоловік отримав опіки ніг внаслідок пожежі у Рівному (ФОТО)
Члену міськвиконкому Рівного спалили авто з одягом для дитбудинку
Машина на «євробляхах» згоріла на Кобзарській в Рівному (ФОТО/ВІДЕО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415