Члену міськвиконкому Рівного спалили авто з одягом для дитбудинку

Сьогодні вночі

Згорів синій «Mercedes-Benz-С230» 2003 року випуску, який належить члену міськвиконкому Ніні Скибі. Це сталося о 3 годині ночі. Авто стояло на стоянці у дворі багатоповерхівки на вулиці Кобзарській, 17. Ніна Скиба сама викликала пожежників, оскільки зрозуміла, що не зможе вогонь загасити.

Вона розповіла:

Я тільки чула, як щось хлопнуло і загорілася моя машина. Я якраз не спала. Я взагалі після татової смерті спати не можу.

 

Ціла машина була дитячих речей. Я збиралася якраз сьогодні їхати у дитбудинок. Треба було тим дітям, якими опікувалася, курточки дитячі. Я поклала речі в авто, щоб зранку поїхати до цих дітей. Ось тобі й поїхала називається.

Ніна Скиба каже, що не має ворогів і їй ніхто не погрожував. З чим пов'язаний підпал – пояснити не може.

У те, що поліція знайде підпалювача, не вірить. Каже, що раніше вже їй і сусідам підпалювали тамбур у під'їзді і нікого не знайшли. Так само, за її словами, не було встановлено підпалювачів автомобілів інших відомих людей міста.

Жінка журиться через авто, оскільки воно було її способом заробітку. Нагадаємо, що Ніна Скиба є керівником Жіночої сотні Рівного, працювала парамедиком в АТО і сама виховує дитину.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень