Рівнянки везуть медалі з Польщі

Рівненські гімнастки виступили в Польщі. На турнірі «Sosnowiec Spring Cup» 24 представниці клубу «Золота осінь» змагалися із гімнастками з Польщі, Росії, України, Білорусі, Литви та Німеччини.

За два дні змагань рівнянки вибороли три золоті медалі:

Марина Попович виграла змагання зі скакалкою. Олександра Ващишина здобула «золото» у багатоборстві. Анастасія Охмак стала першою у виступі зі стрічкою та другою із обручем, а також виборола «срібло» у багатоборстві.

Окрім того, Поліна Остапчук, Яна Бенчук, Єва Волочнюк, Софія Юхим та Вікторія Баранець  фінішували другими у багатоборстві. Поліна Сара здобула «срібло» у виступі з м'ячем а Дарина Гостєва стала другою у змаганнях із скакалкою.

Із дубенського відділення СК «Золота осінь» відзначилися Кіра Дворжак – 2-ге місце у багатоборстві та Олександра Бабійчук – третє.

Також у Польщі за нагороди боролися й нетішинські гімнастки. У підсумку Анна Шевцова та Злата Форсюк посіли перші місця у багатоборстві. Юліана Васильчук здобула «срібло», а Міла Зон та Аліса Тараторкіна – «бронзу».

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень